Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzona Ademi - Posesiv (Feat. String String)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  47

Menjehere per vete t’bon
Para teje s’reziston
Ty kurrgjo nuk te mungon
Por ka dicka qe nuk po t’shkon

Se tjeter bohesh tjeter je
Cfare thu sot nuk e the dje
Here i fshehte e here naiv
posesiv

Me kon je ti
Ku je ka shkon
Me kon je ti
Mpyt ne telefon
Me kon je ti
Me provokon

Cdo minut me kontrollon
Ku jam une e me kon jom
Cka po boj e cka po thom
A kom dal a jam ne dhome

Te paqena fantazon
Me kan pa me tjeter kon
Pa te drejte ti me gjykon
Spo m’beson
Egzona Ademi
Publikimi: 30/11/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Egzona Ademi
Orkestrimi: Adrian Hila


Egzona Ademi - Posesiv
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Posesiv".
3. Video është e këngës "Posesiv", por nuk këndohet nga Egzona Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzona Ademi:


Komente 1