Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzona Ademi - Krahet Ti Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

engjui,
me tregoni ballin kush ja puth
engjui,
a me thoni lotet kush ja fshij
engjui,
doren dua tia shtrengoj
engjui,
e prej ti me mos te shkoj
me fal per kohen larg teje
me jep nje shenj dhe eja ti pran meje
kahet ti ndjej,
si hapin eren neper qiej
krahet ti ndjej.
kahet ti ndjej,
kur floket e mia i con tej
krahet ti ndjej
sikur ditet pas ti ktheja,
cdo minut,cdo sekond une pran teje do te rrija
sikur ditet pas ti ktheja,
dore kurr un sdo ta lshoja
bier shi se lot me nuk ka
sot edhe qielli,sot edhe qielli le te qaj
krahet ti ndjej,
si hapin eren neper qiej
kahet ti ndjej
krahet ti ndjej,
kur floket e mia i con tej
krahet ti ndjej
krahet ti ndjej
me merr aty dhe un te flej
eja me gjej
kahet ti ndej
nuk frikem boten po ta le
eja me gjej.

Ky tekst u dërgua nga boraPublikimi: 04/10/2015
Festivali: Kënga Magjike 2015
Muzika: Mario Deda
Teksti: Egzona Ademi
Orkestrimi: Mario Deda


Egzona Ademi - Krahet Ti Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krahet Ti Ndjej".
3. Video është e këngës "Krahet Ti Ndjej", por nuk këndohet nga Egzona Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzona Ademi:


Komente 0