Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzona Ademi - E Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45

Pse u ndam sdoje te me rrije prane
Kishe frik nga une se te doja shume
Me thuaj pse u ndam endrrat tona ku i lam
Nuk e di ku jane frym te marr nuk kam

E ndjej se nuk do te kthehesh
Dhe une si cdo njeri e kam te fundit shpres
E ndjej se nuk do kthehesh
Nuk dua qe te zgjohem vetem cdo mengjes
E ndjej se nuk do kthehesh
Me syte e zemres nga dritarja po te pres
Vetem njeher te kthehesh
Te te shtrengoj pas vetes e pastaj te vdes

Si kam mbet
Tretur si nje hen e zbeht
Si nje nate pa jete
Nata jam une vet

Por tani merre jeten time ti
Nuk e dua me
Pa ty jam asgje

E ndjej se nuk do kthehesh
Vetem njeher te kthehesh

E ndjej se nuk do kthehesh
Dhe une si cdo njeri e kam te fundit shpres
E ndjej se nuk do kthehesh
Nuk dua qe te zgjohem vetem cdo mengjes
E ndjej se nuk do kthehesh
Me syte e zemres nga dritarja po te pres
Vetem njeher te kthehesh
Te te shtrengoj pas vetes e pastaj te vdes

Vetem njeher te kthehesh
Te shtrengoj pas vetes e pastaj te vdes

Ky tekst u dërgua nga MateoRenditja: Top 200
Publikimi: 19/11/2017
Festivali: Kënga Magjike 2017
Muzika: Adrian Hila


Egzona Ademi - E Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ndjej".
3. Video është e këngës "E Ndjej", por nuk këndohet nga Egzona Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

10
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Egzona Ademi:


Komente 0