A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzona Dedaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Egzona Dedaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 14 Dhjetor 2013, Egzona Dedaj publikon videoklipin "Unike". Muzika e këngës u punua nga Miti Geci, teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Miti Geci. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 11 Dhjetor 2015, Egzona Dedaj publikon videoklipin "100 Vjet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xheraldina Berisha

Albulena Ukaj

Xhoi Kallaverja

Ela Muja

Olgera Lleshaj

Arbëresha Hajdari

Fjolla Shala

Elbenita Kajtazi

Dorina Xerxa

Llollo


Tags: Egzona Dedaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019