Egzona Hajzeri Leka
Egzona Hajzeri Leka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}




Biografia

BIOGRAFIA: Egzona Hajzeri Leka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 20 Shkurt 2014, Egzona Hajzeri publikon videoklipin "Si Vullkan Plasi Dashnia", në bashkëpunim me Arben Cakiqi. Më datë 28 Janar 2015, Egzona Hajzeri publikon videoklipin "Tip I Femres". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Më datë 8 Korrik 2022, Egzona & Gentrit Leka publikojnë videoklipin "Shpirti Im Binjak". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Petrit Vullkani. Videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje




Komente 0