Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Egzona Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Francë 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Egzona Krasniqi është një këngëtare e njohur. E lindur ne Prishtine, Egzona Gervalla jeton dhe vepron ne France. Ajo merr pjese ne filarmonine e Operes ne France dhe kendon ne gjuhen italiane dhe franceze Eshte mbesa e kompozitorit te njohur Naim Krasniqi. Në Qershor 2002, Egzona Krasniqi merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Jeta Ime Peralle". Në Qershor 2003, Egzona Krasniqi merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Ku Je"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Linda Mirena

Valentina Ajdari

Besa Morina

Syzana Jashanica

Drenusha Latifi

Fjolla Krasniqi

Leonida Marjakaj

Fitore Gjonbalaj

Teuta Blaka

Albulena Kajtazi

Tags: Egzona Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet