A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzona Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Egzona Kryeziu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Egzona Kryeziu merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Papagalli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rina Shyti

Flaka Zeneli

Elona Sopjani

Yllka Rexha

Emara Berisha

Princesha Morina

Estela Nikoliqi

Dhurata Haliti

Dea Sabriu

Xhenis Dhima


Tags: Egzona Kryeziu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019