Live Video

Egzona Salaj & Blerim Marshiqi - Vogalinë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2018

2018-12-25T18:27:12

Më Shumë Nga

Blerim MarshiqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vogalinë" kënduar nga Egzona Salaj & Blerim Marshiqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egzona Salaj & Blerim Marshiqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Egzona Salaj: