Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzona Salaj - Ani Ani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum te dua s'me beson
gjithmon zemren ma lendon
me lejo qe te dua
nuk esht fer me lujt me mua

Ku jan fjalet qe mi dhe
lotet m'rrejdhin ti si sheh
do pendohesh qe s'me ke
do merzitesh te baj be

Ani ani mir e ke
tani tani ti e sheh
se kujt fati ne fund i buzqesh
2x

Gjeje forcen na qetso
hape zemren mos nguro
e di un dertin qe ki
ku ka zjarr ka dhe dashni

Te kalumen se harroj
prap se prap ne sy t'shikoj
se qdo fund e ka nje pik
mos leje nga ti me ik

Ani ani mir e ke
tani tani ti e sheh
se kujt fati ne fund i buzqesh
2x

Ani ani mir e ke
tani tani ti e sheh
se kujt fati ne fund i buzqesh
2x
Egzona Salaj
Publikimi: 06/11/2022
Muzika: Beni Baksi
Teksti: Shkumbin Kryeziu
Orkestrimi: Beni Baksi


Egzona Salaj - Ani Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani".
3. Video është e këngës "Ani Ani", por nuk këndohet nga Egzona Salaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzona Salaj:


Komente 0