Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Egzoni Vogel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Egzoni Vogel është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Në vitin 2013, Egzoni Vogel publikon albumin "Zemer Zi". Më datë 4 Prill 2014, Alban Gashi publikon videoklipin "Gjane Gjane", në bashkëpunim me Egzoni Vogel. Teksti u shkrua nga vetë Alban Gashi. Më datë 7 Shtator 2014, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Njehere Po Ta Them". Më datë 18 Dhjetor 2014, Egzoni Vogel publikon videoklipin "Pritem Pritem". Më datë 14 Tetor 2015, Egzon Ahmetaj publikon videoklipin "Qike Qike". Më datë 6 G...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareZemer Zi (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Artur Qerimi

Skender Buzoli

Miri Kamzes

Sulltan Hajolli

Mursel Murseli

Hysen Trubareva

Soni I Vogel

Fatmir Sula

Marseli

Adi Sybardhi

Tags: Egzon Ahmetaj, Egzoni Vogel, Egzon Vogel, Egzon I Vogel, Egzoni Ahmetaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet