Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzoni Vogel - Super Tallava  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Zemer Zi"

Komente

Asnjë Koment

05/11/2013

2013-11-05T20:56:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Super Tallava" kënduar nga Egzoni Vogel.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egzoni Vogel i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Egzoni Vogel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet