Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzoni Vogel - Njehere Po Ta Them  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/09/2014

2014-09-07T06:50:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njehere Po Ta Them" kënduar nga Egzoni Vogel.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egzoni Vogel i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Egzoni Vogel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet