Më mbaj mend (për 1 muaj)


Egzon Ahmetaj - Ramazan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ramazan".
3. Video është e këngës "Ramazan", por nuk këndohet nga Egzon Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Egzon Ahmetaj - Ramazan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Mergim Gashi

Komente

Asnjë Koment

05/05/2019

2019-05-05T17:12:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ramazan" kënduar nga Egzon Ahmetaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egzon Ahmetaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Teksti: Mergim GashiDërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kadir Sojeva. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

11 muaj na ka kalun.
Ramazani esht afru gjith ummeti agjeron.
Ej Mubarek Ramazan.

2× Ja Allah Ja Rrahim

Ndermjet 12 mujve ti sikur diell.
Po shkelqen ti Kurani takon ty.
Ej Mubarek Ramazan.

2× Ja Allah Ja Rrahim

Hafizi Kuran lexon gjith ummeti agjeron.
Kjo esht pjes e ummetit ton.
Ej Mubarek Ramazan.

2× Ja Allah Ja RrahimMë Shumë Këngë Nga Egzoni Vogel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë