Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ejona Elezi - Nuk Te Harroj Dot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 7

Komente

Asnjë Koment

20/02/2010

2010-02-20T18:57:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Te Harroj Dot" kënduar nga Ejona Elezi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ejona Elezi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet