Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ejup Gimolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ejup Gimolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2011, Ejup Gimolli merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "M'thuaj E Të Them"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ejup Gimolli, Ejup Gemolli

Komente 0