Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ejup Gimolli - Gjejlan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dikur e kam dasht nje vajze,
Gjejlan emrin ka pas,
Kur ajo me tha te du
Ohh sa shpejt mu m'ka harru

Kur ajo me tha te du
Ohh sa shpejt mu m'ka harru
Gjejlan Gjejlan Gjejlan.
Gjejlan Gjejlan Gjejlan

Sa tjam gjall ti shpirtin falma
se kur t'vdes ndash vorrin kallma
kallma vorrin me qibrit
paske qen moj e pa shpirt
Gjejlan Gjejlan Gjejlan
Gjejlan Gjejlan Gjejlan

Oj Gjejlan ti qka m'bane
me mashtrove bab e nane
ti e din se sa te du
ohh sa shpejt me mashtrove mu
Gjejlan Gjejlan Gjejlan
Gjejlan Gjejlan Gjejlan


Ky tekst u dërgua nga Cool_boy1


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ejup Gimolli - Gjejlan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjejlan".
3. Video është e këngës "Gjejlan", por nuk këndohet nga Ejup Gimolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ejup Gimolli:


Komente 0