Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ejup Rexha - Kaj Lulie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ani kaj lulie mos perto me kajt ani mos kujtu oj lule qi po shkon te dajt ani ti te dajt nuk po shkon me nejt po po shkon te burri lule o me ba hyzmet


Ky tekst u dërgua nga Rrezarta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ejup Rexha
Publikimi: 24/03/2013


Ejup Rexha - Kaj Lulie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaj Lulie".
3. Video është e këngës "Kaj Lulie", por nuk këndohet nga Ejup Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ejup Rexha:


Komente 0