A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ejup Rexha - Gurbeti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e Albumit:

Te Dada E Ki Vendin (me Mysafire)


se kam dit qe me shkon jeta tuj numeru ktoo dit te shkreta e di mir qe zemra me dhemb nese s'jam ne vatanin tem s'jam i fundit as i pari qe po dixhem per se xhalli

Ref
po shkon viti e vjen tjetri shpejt po shkojn kto vjet gurbeti ne dhe te huj me kaloji jeta sa ,shume shok te xhall si gjeta a a 2x.

fort po me dhimet, nan e mjera qe gjithmon m'ka prit te dera me fal moj nan qe ngryk nuk te morra kur u nisa nga kosova nuk po muj mi hjek merzin ni here zanin pa ta niiiiiiiii

REF
po shkon viti e vjen tjetri shpejt po shkojn kto vjet gurbeti ne dhe te huj me kaloi jeta sa shume shok te gjall si gjeta


Ky tekst u dërgua nga  valbona


teksteshqip.com © 2007 - 2018