Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eki-Nox - Ska Rap

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Rap".
3. Video është e këngës "Ska Rap", por nuk këndohet nga Eki-Nox.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eki-Nox - Ska Rap  (Feat. Real-1, Wolf & Dj Blunt)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dark"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Real 1

Featuring

Shaolin Gang

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Un jom kthy jom vet karrxoju kejtve
un dj BLUNTI VET
per ty a spot dokna
njerz bohi krejt bashk
afrohi keit ngat
une deri sa e boj ni rrim
Dj blunt n'scratch ti e nin
Durt nalt mi majt
femnat n'ren te pare
nisjani mu drridh Betht mi levrit
krejt me mu rrotull se jena te pit
e spo dojna kurgjo me dit
shum shum nalt jom shku
hip hopi o sen i mire per ty e per mu
ska inatin n'gom ti muu
Shum Nxeht, Merre senin per dore
kape qoje n'krevet
e qe jo shipja o vet
e qe jo shtine n'golf 2sh n'gepek
ti Veq e prek n'ven des pa stress
kut hin 2t her fryje shtine nerguni eks
Pauz Ni Her.


Ky tekst u dërgua nga Une...
Më Shumë Këngë Nga Eki-Nox:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet