A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Eki-Nox - Flm


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Dark"It's a long time that we try finding the lyrics to "Flm" sung by Eki-Nox.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Eki-Nox attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Gjira. We wish that's the lyrics you are looking for:

gjithmone jisha vetem dhe nuk disha ku te shkoj
por tash ty tkam, un ty tkam
sa veshtir e kisha ne jete
pa shoqeri une jisha por tash ty tkam gjithmone prane
zemren ty ta japa dhe dashnin un ta premtova edhe ti mban, po ti e mban
syt e tu i dua edhe ti jeton per mua se te kam xhan

Faleminderit zemer, per kohen dhe per dashnin
Per fjalt e tua te embla cillt ma mbajn ket shpirtin mire
Edhe te falenderoj per durimin tend
e di qe shpesh gaboj
por me ne fund jom ajo qe e don

ti mu me donte un ty te du
doren tende une kurr zdu me lshu
sa me mungon ti o jam merzit

eja pran meje se nuk dua te jem pa ty

gjithmone jisha vetem dhe nuk disha ku te shkoj
por tash ty tkam, un ty tkam
sa veshtir e kisha ne jete
pa shoqeri une jisha por tash ty tkam gjithmone prane
zemren ty ta japa dhe dashnin un ta premtova edhe ti mban, po ti e mban
syt e tu i dua edhe ti jeton per mua se te kam xhan

gjithmone pranemore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019