Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eklips Family

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Eklips Family është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2006, Eklips Family marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dua", në bashkëpunim me Revolt Klan....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Tingujt E Zemres

O.R.G

Master D

K-Boy's

Arm

JT

T1gr4t

RealGangsta

Triada-T

North Side


Tags: Eklips Family

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet