Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ekrem Bislimi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ekrem Bislimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. “E ndjej”, titullohet kënga më e re këngëtarit, të cilën e ka sjell me videoklip. Kënga e zhanrit balade, flet për një histori dashurie ku djaloshi po kërkon një zgjidhje për t’ia fal tradhtinë të dashurës. Këngëtari vlen të ceket është nën menaxhim të produksionit BlackFish të Genc Prelvukajt....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mario Beats

Rolly

Keli 2

Roni

T4k

Zgjim Baraliu

Net 11

Fredi

Lum Dakaj

Franc Koruni

Tags: Ekrem Bislimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet