Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ekrem Gj - A Po Ma Jep

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Ma Jep".
3. Video është e këngës "A Po Ma Jep", por nuk këndohet nga Ekrem Gj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ekrem Gj - A Po Ma Jep  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Prishtina Thërret"

Komente

Asnjë Koment

19/11/2008

2008-11-19T13:22:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Ma Jep" kënduar nga Ekrem Gj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Antrax. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

antrax insect kaci style yeye a po ma jep

reff... 2x
Veq ni sen e man kit ven, zemer na
ta lajna ni ren, antrax ka mu permen
se per femna s'dim mu shemm

insect...
Ti e lun belin per mu un ti shti paret n'gji
se sonte erdh koha mu sterrpik me raki
e loqko e koko hajde t'puqi puqi
kom zbulu ma shum sene se Ameriko Vespuçi
a po do lek ti veq qile at xhep nuk jom shmek
veq po kqyri se cila po ma jep
e s'boj komplimente nuk qes fjal t'kota
se e din kto zemra qe teper jon t'forta
se kur je n'club e di qe ju kap pija
hiq pa ju than sen femnat bin n'dur t'mija
kan qejf mi lipi nuk o befasi nuk o as e para
qe kan qef veq mu ....
Se une me kit shokin edhe 1 milion tjer
japim sene t'forta kur na jena n'atmosfer
ANTRAX o ni sfer s'krahasohet me tjer
jena knej dimer-verë se po shihet kush o vler.

reff... 2x
Veq ni sen e man kit ven, zemer na
ta lajna ni ren, antrax ka mu permen
se per femna s'dim mu shemm

kaci style...reff... 2x
A po ma jep ti, a ajo, a qajo n'kit nej
shum fort une krejt pi njoh
um shtyn njana mas e hiq s'po bertas
i ka ardh lezeti e po don me rreh permas
qiky kaci style t'egra jon ba qikat
ni t'eger un ja kapi e shum shpejt ja gjej pikat
si para dy vjete i njejti perfundova
veq me sene ma t'reja e sene ma t'forta
kur une i thom dridhe e ajo nuk ma prish
ajo o me mu e ti kta duhet ta dish
se kush jon t'part qitu i ki perball
ANTRAX zemra jeme osht LEGJEND e gjall
a pe cakrron goten a pe pina hapin
femnat i perhapi kur t'ja nisum me nxe clubin
Ni sen e man kit ven zemer na ta lajna ni ren
Antraxi mu permen se per femna s'dim mu shemm.

reff... 4x
Veq ni sen e man kit ven, zemer na
ta lajna ni ren, antrax ka mu permen
se per femna s'dim mu shemmMë Shumë Këngë Nga Ekrem Gj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet