Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ekrem Gj - Po Du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du".
3. Video është e këngës "Po Du", por nuk këndohet nga Ekrem Gj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ekrem Gj - Po Du  (Feat. Dac & Mc Mix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Prishtina Thërret"

Komente

Asnjë Koment

19/11/2008

2008-11-19T13:22:22+00:00EKrem Gj:
Mas pari du me t`faLenderu per
at dashni e durim
sdi qKa Kisha bo mos e Kishe
afru ton at mir Kuptim,
haLa sedi qysh Ki Guxim me pas
ton at per Kushtim,
haLa je me mu e Kom dit qe
tjetra Kur nuK rrin..edhe pse
naii her jom siLL indiferent,
s`Kom harru asnji moment qKa
je tu saKrifiKu per mu une t`du
zemra jem..Kaniher menoj nuK
jam normaL edhe mu zemra
m`dhem qysh Kom menu nese
ju hi femrave at`her..Jom Kon
Gabim Kur Kom Lyp arGtim
me tjeter Kon m`Ke munGu
ti me at parfim at shiKim qe
m`pervLon po shyqyr qe tash
Kan KaLu e Kejt jon Kry muj mu
pLaK me ty me Knu per ty me
t`Kshyr en sy ..se

Rref:..2x
Preii qe t`Kom taKu zemren
ma Ke msheL n`dry..NuK pritoii
me KaLu edhe 1her me ty..m`Ke
Kuptu m`Ke ndihmu ehh nuK
m`Ke nderhy per qata jom i
Gatshem edhe me vdeK per ty

E Kom 1 LoqK teme sa her pe
Lajm pa emer shpesh her i thom
zemer e Kom extra femer..sot
prej atynve me mor e qLyme
nuK Ka si ato tjerat me fLuturu
sa her fryn era aaa ehh Kom per
qefi une s`ja prishi qejfin une
sa her e sho`h une ma shton
reKsin mue..femer me KaraKter
e omeL KarameL e andert per
Gjdo KuLLer ahh babushi je mer
100 faqe e shKruj prap Krejt sun
e pershKruj ee shishme me
hanGer Krejt ehh prap jet i unt
po du me t`qu do vene,po du
me ja thon do sene po du tana
ja du LoqKa jem Ka Lind per mu

Rref:.
Preii qe t`Kom taKu zemren
ma Ke msheL n`dry..NuK pritoii
me KaLu edhe 1her me ty..m`Ke
Kuptu m`Ke ndihmu ehh nuK
m`Ke nderhy per qata jom i
Gatshem edhe me vdeK per ty

Zi ty Kisha dasht me t`KerKu
faLje per ato dhimbje tona ato
arsye qe sti Kom kthy tona ato
thirje..Jom Kon n`fac Kur Kom
menu qe bota m`siLLet rreth..
Kom menu qe dashnija meniher
shtihet n`xhep..se Kom dit qe
dashnija njifet veq 1her pas
siGurija Luron sdi qKa ardhmeria
t`qet..sun e mohoj faKtin qe
st`Kom ndimu n`ato raste hiq
po dita dites e pash qe ajo isht
faz e prisht..sot e nij dhimten qe
ti e Ki nij Gjdoher..Kur je nij vet
m`Ke Lyp mu sum Ke Gjet qajo
su Kon ferr..eh faLemderit qe
m`Lejon me ta dushmu Gjdo dit
qe s`Ke Gabu qe s`je dorzu se
Ky varr prit paK prit

Rref:.2x
Preii qe t`Kom taKu zemren
ma Ke msheL n`dry..NuK pritoii
me KaLu edhe 1her me ty..m`Ke
Kuptu m`Ke ndihmu ehh nuK
m`Ke nderhy per qata jom i
Gatshem edhe me vdeK per ty
(me vdeK per ty me vdeK per ty
me vdeK per ty me vdeK per ty)

Ku sen shKon per Kreit pi** e
mir oKeii edhe 1her praa..
po du me t`q** po du me t`q**...Tura par EKREM GJ..Tura
dyt DAC..Tura tret MC MIX....


Ky tekst u dërgua nga Elii -(l)
Më Shumë Këngë Nga Ekrem Gj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet