Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ekrem Gj - Kadale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kadale".
3. Video është e këngës "Kadale", por nuk këndohet nga Ekrem Gj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ekrem Gj - Kadale  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Njery Që Jeton N'rimë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kadale" kënduar nga Ekrem Gj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shpici A.k.a Adorable - Kadale

ref:
Kadal mos u nal hiq mos pusho
zemer vrejem mu se tjeter spo sho
Dridhe Sille loqk afrohu ma ngat
t`silli si zingjir veq per 1 nat

shum abnormal per ty Fenomenal
kce kadal dal e hic mos u nal
dridhu me bas kur mki mu permas
per mu kon sonte me mu nuk ki as ni shkas
po vi si cunami edhe ksaj here
veq per ti une boj ksi atmosfere
nclubnrug gjithka mu mshe
Shpici i njejti hala sikur dje
ee ejj ejj Camou you bejbi
aforomu ma n`gat you are my lady
fjalt vitamin zemer magneti
qfar dush menyre ty tboj per veti
bone sa ma leht heke at siklet
theje zemren krejt jepma mu komplet
eeejjj n`gOje qfar rahje tzzemres
ni Kiss ni Ledhatim dej te funi themres

ref:

Kadal mos u nal hiq mos pusho
zemer vrejem mu se tjeter spo sho
Dridhe Sille loqk afrohu ma ngat
t`silli si zingjir veq per 1 nat

venin ta nxej kur nclub depertoj
sa her qe hy Si bomb ekspllodoj
me zonin eqart zotroj ne ket loj
Ds Beat bejbe 1 Dj Me Pervoj
ej ti bitch sillu rreth mu
sdu mu nal du me ty me vallzu
nese un jom zjar ateher ti bonu uj
falma ti zemren etjen ma shuj
nice po dokesh kur pe dridh at bel
buzt e lyme ti ha si karamel
qe veq per ty vij si termeti
tmsoj qysh duhet e bohet lezeti
i qoj gotat nalt e ntok ti perplasi
Ata qe sum dojn.hiq spo jau rrasi
1Shpic i zjarrt osh nkto troje shqiptare
secila madhuron ska ktu hajgare

ref:

Kadal mos u nal hiq mos pusho
zemer vrejem mu se tjeter spo sho
Dridhe Sille loqk afrohu ma ngat
t`silli si zingjir veq per 1 nat

Zeid - Kadale

ZEID
RefrenI...Im LIke a firee,,,, me gjatsi prej ntok e n`ajer
in dis fucking game
am like Like a player :2

Im LIke a firee,,,, me gjatsi prej ntok e n`ajer
in dis fucking game
am like a player
iOM Mbret kAm PUSHtet SOd e 2000 vjet
iOm LEgJeND e PAvDekShme
Un dO Tjem PerJet

ex wolfFFFFFFFFFFFFFFFFFF

WoLfI CHeshtu hec Gjon

sE CHeSHtu Jeton
stilin e ka t`veqant
qe kerkush sun ju afron
Askush Smunt ta merzit
askush smunt ta gezon
aj ka lind nket jet
ME 50 000 shqipe jeton

KJo So Per Ty KJo loj So per Cull,
Edhe Shokt MAt Mir Tut Ta Kan Ngul,
Mesiguri Qe Ta BOjn At Sen Se E Ke Meritu,
Rrimat E Tjerve Jan Kurv E Tmiat N`Leter Jan TU shKRu (Yeeaahh)

DA PRINCCCCCCCCCCCCCCCCC:

rEFRENi... Im LIke a firee,,,, me gjatsi prej ntok e n`ajer
in dis fucking game
am like Like a player :2

THIS IS MY STYLE ,.THIS IS MY SHIIT
KUSH NUK UM NJEH,EMNI JEM OSHT ZEID
COMo put your hands up on this party
i like to see and touch your body
put your hands up
on this party
BABY GIRL come and shake
your body.
Un ncLUb kur hY

krejt vendin e zaptoj
me mikrofon ndor krejt publiken pesh e choj
sikur bomb explodoj
nchoft se don ta definoj
un gjithmon jam i pari un gjdoer fitoj..

Eminnn
3.nje fjal du ta them
por nuk mund te thuhet as nuk degjohet
as nuk mund te shkruhet esht
diqka e fort qe ka shum fuqi kjo osht dashnia jem che e ndjej per ty ..

Reffrenii... Im LIke a firee,,,,
me gjatsi prej ntok e n`ajer
in dis fucking game
am like Like a player :3
Më Shumë Këngë Nga Ekrem Gj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet