Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ekrem Gj - Sikur Ti  (Feat. Driton Ajeti)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

Driton Ajeti

Këngë e albumit:

"Njery Që Jeton N'rimë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sikur Ti" kënduar nga Ekrem Gj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Leo - Sikur Ti

Këngëtari i ri shqiptar, Leo, ka publikuar videoklipin e ri të tij.
I talentuar dhe i ri në skenë, Leo ka publikuar projektin e tij të ri të punuar nga Asha.
Tekstin e ka realizuar Uki teksa muzika është punuar nga Prygo.
Videoklipi ka për protagoniste një modele e cila i ngjanë shumë Gigi Hadid, bukuroshe e jashtzakonshme në një këngë të bukur të punuar mirë.

Smail Puraj - Sikur Ti

Pse o shpirt per te po qan
pse o shpirt per te loton
ktheja shpinen leje se dashurin tende
aj se meriton

REF:
Si kur ti si kur un
ty dy ne dashuri jemi te mallkum
ty ste don e mu sme don
hajt te behemi bashk ndoshta na shkon

Dikur edhe un kam qajt
keshtu si po qan ti sot
dikur e kuptova se nuk me don
e me qajt per te esht kot
Më Shumë Këngë Nga Ekrem Gj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet