Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ekrem Gj - Varrimi (Rd Diss) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ma hankk karinn ekremgjija se pja qi ato familia ktu jom wet ekrem gjin e kom weq wet ja qi nanen ekremgjis se e han karin sii ma zi un kit dis po ta kushtoj se ekremi han mut me goj e me wepra o larg ooj nana jote allti twraj permas qishtu jom njish qyshtu jom wet un ja ha karin wetit se jom weq mbrett. un jom ekremi karin wetit ja gici.
se peder jom i qii pidhin si ma zi.
gjakowar moo un jom ekrem pederi per ata qe sum njohin . ha ha ha ha ha.Nuk kemi video për këtë këngë.


Ekrem Gj
Publikimi: 12/04/2016


Ekrem Gj - Varrimi (Rd Diss)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Varrimi (Rd Diss)".
3. Video është e këngës "Varrimi (Rd Diss)", por nuk këndohet nga Ekrem Gj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ekrem Gj:


Komente 0