Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ekrem Gj - Bima Knej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bima Knej".
3. Video është e këngës "Bima Knej", por nuk këndohet nga Ekrem Gj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ekrem Gj - Bima Knej  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/08/2007

2007-08-03T17:40:28+00:00Bire ket flow Ek apet n’kabine
kllabit zonin nuk ja nin kur na vijm
qo kry kerset kokalla mas kreje
ku o ferrka? i kom do ujqi mas meje
Jon t’urt ata nuk t’prekin t’part
jon t’unt meniher t’pjekin n’skare
Besom ferrk zdon me asnjonin
edhe muzika nalet kur na folim!
Loqk sille… trullave krejt
n’goje shtine… haje krejt
Lej tripat 2-te e dijm qa po dojm
qe s’ta kona ty lej shoqet ta provojn
Besom nuk m’intereson hiq qka tjert thojne
masi un t’qkerdhej flliqt ti priti tjert le t’ngojn
Seksi loqk kcen seksi n’skene
ma mire pe nxo sonte se nes’ ksi s’gjene!

Syni po bounce pa kontroll
BIMA KNEJ!
Syni po pret un mi fol
BIMA KNEJ!

Kallma cigaren paja qa t’kallxoj
le shkrepsen nxerre cicen ta kafshoj
Le pijen nxerre kuleten ta paloj
hajt zemrat mu ty me tjetren t’na bashkoj
Ek bek n’trio Ek pse pi lodh
mu idhnu me pidh i thom “ec vet qiju”
Edhe… e din qe m’ngon
e di qe m’don e di qe vlon
Frajeri vet m’njeh si t’pashpirt e idiot
un femnen ja kom qi sot se ai tip i dobt
Aj trip i lodht budalla “t’du” gjith i thot
pa menu e puth kurven n’buze qe ma thithke sot!
m’thirrke sot pi largit m’kqyrke e i lidhke flokt
maica me emen tem n’cica i rrijke fort
thojke “Eki ski shanc ti me m’prek”
SEXY BACK… un t’qi si Justin Timberlake


Ky tekst u dërgua nga Rymashk !!
Më Shumë Këngë Nga Ekrem Gj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet