Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Ekrem Gj - Interlude 2  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Njery Që Jeton N'rimë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Interlude 2" kënduar nga Ekrem Gj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ekrem Gj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Usher. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I am so Alone
I Cant stand this feeling bein without you
Ill do whatever it takes to prove i truly love you
Don't let me go let's stay together forever and ever
Can't sleep without you by my sideMë Shumë Këngë Nga Ekrem Gj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet