Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ekrem Rama - Anisa E Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Isha nje dite duke punuar
nje lajm te mire
motra me tregoi mua
me ni vajz o vlla
zoti na ka shtuar
emrin Anisa ja kem dhuruar

ref 2x
Per cdo dite e per cdo nate
Anisa e vogel qofsh me fat
goce babit ti do te jesh
i falem Zotit ti qe te kem

Anisa e vogel
Princesha e babit
ne jet shum fat oj bije
te rujt Allahu

Anisa e vogel
Princesha e babit
ne jete te pateshin oj bij
babi dhe mami

ref 2x
Per cdo dite e per cdo nate
Anisa e vogel qofsh me fat
goce babit ti do te jesh
i falem Zotit ti qe te kem


Ky tekst u dërgua nga AlbbosS Zhelina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ekrem Rama
Publikimi: 04/01/2012


Ekrem Rama - Anisa E Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anisa E Vogel".
3. Video është e këngës "Anisa E Vogel", por nuk këndohet nga Ekrem Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ekrem Rama:


Komente 0