Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ekrem Rama - Goja Jote Qet Sheqer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


aha, let's go
(musik)
hajde luje vallen ti, moj bjondin me syt e zi
dridhe belin pak ma mire, se naj dogje gjith rinin
e knojm kengen me vullnet, bojna party qdo weekend
luhet vallja rreth em rreth, per ju knon shoku ekrem
hajde hajde qesh njeher, goja qet sheqer
hajde hajde kom deshir, ti sho dhomt si ......
hajde hajde qesh njeher, goja qet sheqer


Ky tekst u dërgua nga Kristjan M.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ekrem Rama
Publikimi: 27/05/2012


Ekrem Rama - Goja Jote Qet Sheqer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goja Jote Qet Sheqer".
3. Video është e këngës "Goja Jote Qet Sheqer", por nuk këndohet nga Ekrem Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ekrem Rama:


Komente 0