Audio

Ekrem Rama & Buqe Rama - Urime Martesa Jone


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/08/2018

2018-08-02T15:41:22

Më Shumë Nga

Buqe Rama (Buqja)

Këngë e albumit:

"Urime Martesa Jone"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Urime Martesa Jone" kënduar nga Ekrem Rama & Buqe Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ekrem Rama & Buqe Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ekrem Rama:

Më Shumë...