A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ekrem Ymeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Ekrem Ymeri është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dj Endi

Dardan Balaj

Agangsta

Mexhit Selimaj

Azem Haziri

Imer Sefa

Luca

Lendrit Krasniqi

Liridon Gashi

Ardian Tefiku


Tags: Ekrem Ymeri, Dasmoret Ekremi, Dasmoret, Ekremi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018