Më mbaj mend (për 1 muaj)


El Ninjo - Ti Je Tu E Pa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Tu E Pa".
3. Video është e këngës "Ti Je Tu E Pa", por nuk këndohet nga El Ninjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

El Ninjo - Ti Je Tu E Pa  (Feat. Big Basta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big Basta

01/11/2017

2017-11-01T16:30:02+00:00RAP 1

EL NINJO

Vij prej territ
ktyne ju ra pika
Kuku moj nane sonte u kall klikaaaa
Edhe pak dul drita
Smoking weed
Ntavolin me bisha
Thirrna nisha
Jo dysha ju Fuckinggg Pussy
Mos fol shum se une
Ty ta mushi
Me gjak tlyj si ramushi
Stutem Para Gryke
Nuk jam pussy
Bir Malsori me tradita
Shok pri hasi
Tkallim klikat
Qunat e mamurrsit
Marrin shishat
Se bojn per pordh ama
Me kall qikatttt

Killllinnnnn ittttt Bishattttt
Se ska si ata jo si ata ti ske pa

Yeahhhhhh
Kta vazhdojn tu hate
Qunat jan tu nejt
Tnjejt
Tnjejt
Yeah

Na mesim tnjejt

Na jena Gang

E them nrefrem

Yeahhhhh yeahhhhhhh

BIG BASTA

REF 1

SWAGA ZERO 42
TI JE TU E PA BITCH
DITEN E NATEN
NATEN E DITEN TI JE TU NEJT ME MU
TI JE TU E PA BITCH NUK KAM NEVOJ PER TY
E TI PER MU SIGURT
TI JE TU E PAAAAAAA
YAHHH
KUSH TA KA DHAN KET FRYMZIM
HAJDE MA THUJ
TI JE TU E PAAAAA
TI JE TU E PA BITCH
TI JE TU E PA BITCHShqipe po folin
Shqipe po folin
Folin per ne
Kta kejt po lodhennnnnn

Kto si ze gjumi per ne
Folin prej zorit me ne
Se na kena lidhje me shtet
Jena ma 3ntitnnqytet
Jena prooooduuukti ma i Shtrejt

Varet sa ke
veshtire me na ble
Varet sa kesh

Yeahhhh

Vetem vetem Vetem biznesss
Talking vetem biznes

Vetem Cashhhh

Cash money


Its elninjo

Dhipat
Bitchatt
Filmat
Sfidat
Bimat
Dhipat
Vipa
Krejt i kom tmijat

BIG BASTA

REF 2

SWAGA ZERO 42
TI JE TU E PA BITCH
DITEN E NATEN
NATEN E DITEN TI JE TU NEJT ME MU
TI JE TU E PA BITCH NUK KAM NEVOJ PER TY
E TI PER MU SIGURT
TI JE TU E PAAAAAAA
YAHHH
KUSH TA KA DHAN KET FRYMZIM
HAJDE MA THUJ
TI JE TU E PAAAAA
TI JE TU E PA BITCH
TI JE TU E PA BITCH


Ky tekst u dërgua nga SANDRI
Më Shumë Këngë Nga El Ninjo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet