Më mbaj mend (për 1 muaj)

El-one - Dridhet Bota (Feat. Vitiano)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na pe bina bina neper rrug e naper bina se e dina dina flaken qysh jav shtina na bi flow flov
bani ju o o na e bajna ...? jo si ju lejlo kejt e din din kallet bahet tim tim permu jeni t'dopt
se une vi me vitin qe ebi qe ebi
dridhet bota me ket muzik terapi
ket ritem po ta bi se kurr ti se ki ni ...? regeni per ton shqiptari
EL-ONE VJEN APET EL-ONE VJEN APET qaty ku ti sepret zani jem
aty kerset kerset ...........?qekjo o muzik zemer qe ti kup venat
e ti e don zanin ja lshon dridhet bota sper juve keit pesh i qon


Ky tekst u dërgua nga Doon KattilEl-One
Featuring: Vitiano
Publikimi: 18/10/2009


El-one - Dridhet Bota
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhet Bota".
3. Video është e këngës "Dridhet Bota", por nuk këndohet nga El-one.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga El-One:


Komente 0