Më mbaj mend (për 1 muaj)

El-one - Hot 2010 (Feat. Vitiano)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

VitiAno:
YeyYEyeyEYE

El-One:
Non-Stop me muzik une st`la mu merzit ky sen t`rri ne vesh edhe edhe nej ti tu rrezit flow shum rrezik El-One po vjen apet e di qe ti se pret kur me beat tem kerset ky sen o F-F-Fire Fire Hip-Hop Dj Phulop se ja ka nis mu bo Hot femnat s`po nalen po dridhen po kallen me mu n`disponim non-stop e ki naten ti ki inati qe po ta nxa un shoqen non-stop me mu 2010 edhe muziken e kom un e kom shti n`dhe e din krejt kush po vjen e din krejt krejt ti kcen kush pe then El-One O knej Non-Stop Po kerset nese se ke prit 2010 ti hit e pret

Vitiano:2x
E Hajde sonte bone Hot
E Bina senin qe e don
El-One Prap Me Vitianon
Pa ty s`po Bon Pa ty s`po Shkon

Hej Zemer Ty te pash ne ket mbramje ti kaperceve un ta shlova ni Pamje Tu Afrova pak me Kujdes se me ty du me vazhdu deri n`mengjes No Stres
edhe kur t`jesh me mua mos um thirr shpirt se un nuk te dua
a thua ti kshyri punt e tua boll ma Blla Blla se me ty un nuk luaj
Ngoni qysh ta bim senin qysh ta kallim venin ngoni krejt ju qe nuk e dini renin sonte ja bim senin ma t`fort mos u bani kishe neve s`na kini njoft
Na e Bojm HOT ti e Bon KOT
per ty ky del fush se per ne e bin plot na ju bojm rrot edhe lypin apet se El-One me Vitiano din me bo nxeht

Ref:2X El-one & Vitiano:
E Hajde sonte bone Hot
E Bina senin qe e don
El-One Prap Me Vitianon
Pa ty s`po Bon Pa ty s`po Shkon

Vitiano:

Na Jem gati me Dridh SHqiptarin
Na Jem gati po Inatqort nuk e din
El-One Vitiano ti pa neve si muzika pa Piano Ye Ye YE haha

El-One Vitiano yeyeye
Ti pa neve si Muzika pa piano
OUU OUUUUUUUUUUOOUUUUU


Ky tekst u dërgua nga Ex3m Boy`zz


Nuk kemi video për këtë këngë.


El-One
Featuring: Vitiano
Publikimi: 10/02/2010


El-one - Hot 2010
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hot 2010".
3. Video është e këngës "Hot 2010", por nuk këndohet nga El-one.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga El-One:


Komente 0