Më mbaj mend (për 1 muaj)

El Padrino Man

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Rigert Cani
 • Vendlindja:
 • Elbasan 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
BIOGRAFIA: El Padrino Man është një këngëtar i njohur. Ai ka lindur ne qytetin e Elbasanit. Emri i tij i vertete eshte Rigert Cani dhe ka vazhduar shkollen ne qutetin e Durresit per mjeshtri sportive. Eshte bere i njohur me kengen "Imagjinata", "Bum shakawa" e me pas ishte nje prej t pareve kengetare ne top festin e pare. Sa per jeten personale, el padrino Man eshte i fejuar me nje vajze Korcare. Më datë 16 Dhjetor 2014, El Padrino Man & Don Enio publikojnë videoklipin "Diva", në bashkëpunim me Re...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leno

Jonald Haxhia

Bledi Polena

Alban Arifi

Julian Lekocaj

Gezim Myshketa

Indrit Lelo

Gentjan Dema

Egert Pano

Maringlen Linadi

Tags: El Padrino Man, Rigert Cani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet