Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ela Dhe Bora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ela Dhe Bora është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 26 Korrik 2018, Ela dhe Bora publikojnë videoklipin "Dhembi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Arbri Dhe Shkupi

Arrita Dhe Tuana Hoti

Vellezrit Kuqi

Arizana Dhe Adea Zekaj

Jon Dhe Janina Dardhishta

Eduard Dhe Bleard

Bora Dhe Zijush Elezi

Sara Dhe Adea

Havushe Dhe Andrin Salihi

Tags: Ela Dhe Bora


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet