Official Video

Ela Muja - Jepja Ti Zemren  (Feat. Labinot Rexha)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2018

2018-11-16T17:30:00

Featuring

Labinot Rexha

Muzika & Teksti:

B2N

Produksioni:

Labinot RexhaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jepja Ti Zemren" kënduar nga Ela Muja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ela Muja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin