Më mbaj mend (për 1 muaj)

ELAI - Respekt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

16 vjeq
Kam dasht me arrit
Shkolla um shkoj keq
Po kurr sma ka ndi
Ata nshpi kan dasht une mu bo mjek
Po kurr se kan dit
Qfar talenti kam e qka kam me bo
Kurr se kan prit

Gjith kam respect
Respect dhe dashni
Respect per ata
Qe erdhen nSuedi

Um keni rrit mire, po une u rrita me tnjejten shoqni
Prej qe jena kan fmi
Kam dasht mu kan trim, mu bo sikur vllaznit e mi
Gjith keni mendu qe jam djal I mire
I mire kur jam kon ne shkolle, jo ne kohen e lire
Vendi qe u rrita um ka bo tshtir
Um kish myt babi bre oh me pas dit
E di qa kam bo, e di qka kam shit
Andrra u kan me ju maru nje shpi
E Di kam bo keq, jam mundu me bo mire
Prej gabimeve u msova, fokusimi nmuzik
Huh, tashi jam ktu
Ska kush qe mnal
Still in the hood
Rrethi budall
Si mu kan bloods
Krejt kan inat
But we all good
Huh


16 vjeq
Kam dasht me arrit
Shkolla um shkoj keq
Po kurr sma ka ndi
Ata nshpi kan dasht une mu bo mjek
Po kurr se kan dit
Qfar talenti kam e qka kam me bo
Kurr se kan prit

Kam pas respect
Per ata me allti
Mendja gangster
Tu bo lek hala fmi
Po tash qe jam rrit, I kam harru tona budallakit
U kan qka u kan
Tash po lyp drit
Mendja po mlodhet me matematik
Gjith um keni thon “Trujt zoti”
Gjithmone kur une kam dal ju ka dal loti
“Ku po del? Me kan po del? Mos gaboni”
“Djali jem ma mire rri ne shpi edhe mesoni”
Keni ardh nkurbet per fmit
Smuj me jau kthy, e di
Por keni ardh ktu pa e dit
Kurbeti eshte edhe ma zi

Krejt i bona per familje
Se familjen une e kam ngat
Krejt I boj per familje
Per familjen tle sakat..
ELAI
Publikimi: 06/02/2019


ELAI - Respekt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Respekt".
3. Video është e këngës "Respekt", por nuk këndohet nga ELAI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ELAI:


Komente 1