Më mbaj mend (për 1 muaj)

ELAI - Teta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

(Refreni)
Po don me hi ne dhom me mu
po i thash zemer Teta
Em pyti ca ki mshef
ksi sene ne kreveta
Ka do maska majtas
djathtas e ka 1 canon baretta
Djal i mir cunat haram
parram pam pam pi mbush kuletat

(Bambini che guardano)
Questa vita che amano
Lanciane le palla come la pallamano
PARAMENO
Baby
Mitrovica city 02
Pejont po rrin gati too(suu who)
Jemi blood family
per mu tshtin me knu si knusi
Per lluksin,ta gjejn trupin te durrsi
Mos luni..ta fusim plumin
per me shtu numrin

Per me arrit hupa relacione dhe gjumin
Po jemi mir tash e mushi klubin me grupin
2 seat femrat mlusin “do me”pick and choosing groupies
Guns and Louis,stupid,i kam lon ato sene te hoodi
Booking mas booking,Mitro connected to Brooklyn
Femnat afrohen,they lookin’…
Po i pelqej se i kam do letra

(Refreni)
Po don me hi ne dhom me mu
po i thash zemer Teta
Em pyti ca ki mshef
ksi sene ne kreveta
Ka do maska majtas
djathtas e ka 1 canon baretta
Djal i mir cunat haram
parram pam pam pi mbush kuletat

Po m’vet a don mu desh TETA
A e bon per leket a?
Po cuditet po mpyt “A si desh trajnerkat a?”
10 veta neper hotele
Nese ki plane,pra leje dije se nuk ja vlejn Baby
Jo..Jo,jo nuk e mar si gru
Ki me nejt vetem sonte jo s’e di ca ki menu
Merri edhe do shoqe se krejt shokt un kam mi pru
Ndoshta nuk e ki zonin po sonte ti ki me knu
(aaaa)

Ti ca po don? Po mpyt a spo mprek a?
Nuk e di ti a mbeson po menjen e kam te PEPA
Jo se di ti ca po don!Tu mfol per rrepera
Po m’thot “me kta,me kta jam kon”
Po nuk e di a t’veta
TETA YA BITCH!

(Refreni)
Po don me hi ne dhom me mu
po i thash zemer Teta
Em pyti ca ki mshef
ksi sene ne kreveta
Ka do maska majtas
djathtas e ka 1 canon baretta
Djal i mir cunat haram
parram pam pam pi mbush kuletat

Tere te teta tere te teta tere te teta
TE RE TE TETA
Tere te teta tere te teta tere te teta
TE RE RE TETA


Ky tekst u dërgua nga Hajdar HanaELAI
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/12/2022
Teksti: ELAI
Orkestrimi: ELAI
Produksioni: ELAI
Mix: Elai
Master: ElaiELAI - Teta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Teta".
3. Video është e këngës "Teta", por nuk këndohet nga ELAI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ELAI:


Komente 0