Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elbasan Munishi - Haram Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A mundesh me më thanë
Pse ma ke premtuar
Zemrën që për mu
Ka qenë e ndaluar

Për pak pasuri
Që kish dikush tjetër
Një dashni e re
Vrau dashninë e vjetër

Shko ti shko pa lamtumirë
Mos thujë s`të harroj
Haram krejt çka t'dhash,

T`rrejshme i ke fjalët,
që i flet me gojë

Shko ti shko pa lamtumirë
Se n`sy s`mun po t'kqyri
Haram krejt çka t'dhash,

T'rrejshëm i ke lotët
Që po ti qet syri
2.
A mundesh me mkallxu
Pse ma ke dhuruar
Buzën që për mu
Tash ësht' e ndaluar


Ky tekst u dërgua nga buki

Elbasan Munishi - Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram".
3. Video është e këngës "Haram", por nuk këndohet nga Elbasan Munishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elbasan Munishi:


Komente 0