Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elda Berisha - Cunin Nga Tirona Zgjodha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

kur se vendose ndaj te keq
kur ti jam prish kur jam keq
ku ka ti moj pse mendoj
çunat jane gjithe lexoj

ke por duhet tasibote
kot tirone gjithe sabukur
e verteta llafe bute
paska bukuroshja shumë

Ref.
oj tironë oj tironë
tije djalit gjithë tone
do te sjell harroj
largo une te tirone 2×

kjo tirona zben per çunat
jam te pashem si pellumba
syti jone sitë sça bukra
per dashni prej daktorja

kete na sjell nga çunit te zgjodha
pa u lag lumi harrova
prit jam falim kur s'qellova
çuni nga tirona te zjodha

Ref.
oj tironë oj tironë
tije djalit gjithë tone
do te sjell harroj
largo une te tirone 2×

...

Ref.
oj tironë oj tironë
tije djalit gjithë tone
do te sjell harroj
largo une te tirone 2×


Ky tekst u dërgua nga Mezolokomo

Elda Berisha - Cunin Nga Tirona Zgjodha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cunin Nga Tirona Zgjodha".
3. Video është e këngës "Cunin Nga Tirona Zgjodha", por nuk këndohet nga Elda Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elda Berisha:


Komente 0