Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elda Berisha - U Prish Dynjolliku  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kengen Mos Ta Ndalim"

Komente

Asnjë Koment

06/04/2010

2010-04-06T18:31:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Prish Dynjolliku" kënduar nga Elda Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elda Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elda Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet