Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elda Berisha - Do Ikin Vitet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

kita ndalu te te gjej atje brenda burgut erret dhe dashurin prap te ta kthej je i lumtur dhe ni her do ikin vitet si pellumba e do humbasin nje nga nje se besoj dot se te humba se afer meje nuk je me por nje gabim madh meshkimi dhe mbeten net per jet te ndar mengjesi vjen me lot trishtimi dhe shpresa ime eshe e vrar do iki vitet si pellumba e do humbasin nje nga nje se besoj dot se te humba qe afer meje nuk je me i mbyllur ne qeli ivetem je duke kujtuar dashurine dite te lumtura lar do te gjej e kita te te vine kita ndalute te te gjej atje mbrenda burgut errt de dashurin prap te ta kthej je i lumtur dhe nje her do ikin vitet si pellumba e do humbasin nje nga nje se besoj dot se te humda qe afer meje nuk je me se besoj dot se te hum ba qe afer meje nuk jeme por nje gabimi i mallveshtimi dhe mbeten net per jet te ndar mengjesi vjen me me lot trishtimi dhe shresa ime eshte e vrar


Ky tekst u dërgua nga Nikola Markvukaj

Elda Berisha - Do Ikin Vitet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ikin Vitet".
3. Video është e këngës "Do Ikin Vitet", por nuk këndohet nga Elda Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elda Berisha:


Komente 2