Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Elda Berisha - Diskoteka

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diskoteka".
3. Video është e këngës "Diskoteka", por nuk këndohet nga Elda Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elda Berisha - Diskoteka  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Hitet Folklorike Vol.1"

Këngë e albumit:

"Diskoteka"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Diskoteka plot me drita vec muzik degjohej
nje djalosh i bukur brenda me afrohej
me ngadale vallezon kureshtar me shikon
nje shikim e provokon.(2x)

Te dua...ne zemren time te plagosur je vec ti
si nje femi te dashurova
mos u largo...vallzo sonte me mua
asgje tjeter nuk dua(2x)

Je i bukur me kan then se ke shum sukses
eja afer mos me ler,mos me ler te pres
me pelqen kur te shoh
dhe pse un nuk te njoh
sot ke pi alkol per dashuri mos fol(2x)

Te dua...ne zemren time te plagosur je vec ti
si nje femi te dashurova
mos u largo...me mua ti
vallzo sonte me mua
asgje tjeter nuk dua(2x)

Je i bukur me kan then se ke shum sukses
eja afer mos me ler,mos me ler te pres
me pelqen kur te shoh
dhe pse un nuk te njoh
sot ke pi alkol per dashuri mos fol(2x)

Te dua...ne zemren time te plagosur je vec ti
si nje femi te dashurova
mos u largo... me mua ti
vallzo vallzo sonte me mua
asgje tjeter nuk dua (4x)


Ky tekst u dërgua nga AURELA ANGEL
Më Shumë Këngë Nga Elda Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet