A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Elda Berisha - Ah Moj Nene


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/10/2019

2019-10-05T18:00:15

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Armand Trebicka

Video Produksioni:

MAX Production"Ah Moj Nene" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Elda Berisha.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Elda Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Eroll Murati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Isha ne kurbet
Duke punu
M'erdhi lajmi i zi
Nena jete kish lon

Ah moj nene e mjere
Pse me lene vetmi
Pse sme thirre nene me m'thone lamtumire

(x2)
Ah moj nene
Ah moj nene
Sa shume me mungon
Une pa ty moj nene
Smundem te jetoj

Shkuan disa vite
une pa ty oj nene
Lotet kurre smu ndalen
Kur t'kujtoj oj nene
Vi te varri nene une te vizitoj
Kur te therras oj nene ti nuk me degjon

(x2)
Ah moj nene
Ah moj nene
Sa shume me mungon
Une pa ty moj nene
Smundem te jetojMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019