Live Video

Elderin Dekaj - Te Lutem Shko  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2012

2012-12-29T10:30:54


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Lutem Shko" kënduar nga Elderin Dekaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elderin Dekaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Berkan. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hajt te lutem
mos thuj ka koh qe te kam prit
zerin nga ti kam merituar
eja shikom drejt ne sy
te verteten thuaj ti te lutem
mos me genjej
ti shpirt mua
shko nese gjen me mir
prej tash ti je e lir
shum fat te uroj fat ty
mbaje ne mend se kjo bot keshtu e ka
nje dit dhe ti do te qash
dhe ti do te vish ne radh
shko mos kerko me shko
ty me ste besoj
vetem dhimbje me dhurove mua
kot qdo gje ka qen kot
sme duhen me lot
qdo gje qe kam ber per ty ka qen e kotMë Shumë Këngë Nga Elderin Dekaj: