Live Video

Elderin Deka - Bjeri Ciftelis  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/01/2012

2012-01-14T05:29:49


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bjeri Ciftelis" kënduar nga Elderin Deka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elderin Deka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elderin Dekaj: