Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eleftheria Eleftheriou

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Frenaros 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Eleftheria Eleftheriou është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Eleftheria Eleftheriou is a Greek-Cypriot singer and actress. She came to prominence through her participation in the second season of the Greek version of The X Factor. Shortly after her elimination, Sony Music Greece signed her and submitted her as a candidate to represent Greece in the Eurovision Song Contest 2010. She was later disqualified from the national final, following the leak of her song onto the web by an unknown party. Eleftheria...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brenda Asnicar

Shy'm

Dulce Maria

Paola

Serenay Sarikaya

Miranda Cosgrove

Jennette Mccurdy

Poli Genova

Edurne

Elena Ristevska

Tags: Eleftheria Eleftheriou


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet